Pimapen Pencere Değişimi Sonrası Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Pimapen Pencere Değişimi Sonrası Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Bir evdeki ya da iş yerleri gibi yaşam alanlarında ısı kayıplarının yaklaşık olarak %20si cam ve çerçeveden %8i ise havalandırmadan meydana gelmektedir. Doğru pimapen pvc doğrama seçimleri ve uygun cam kombinasyonları ile burada kaybedilen ısı kayıplarını en aza indirmede kullanıcılarına fayda ve yarar sağlamaktadır.Gerekli hizmet ve bilgileri ise mutlaka konusunda uzman ve deneyimli olan firmalardan alınmalıdır.

Isıcam Konfor Ve Özellikleri Nedir?

Etkin bir enerji tasarrufu için geliştirilen ürünler e kaplama ısı ve güneş kontrol kaplamalı olarak hizmet vermektedir. E kaplamalı olan ısı kontrol camları çift ara boşluklu olarak üçlü ısıcam ünitesidir. Standart çift camlara göre yaklaşık olarak 4 kat daha ısı yalıtım sağlarken güneş ışısı girişini standart çift camlara göre de azaltmaktadır.

Evlerde Isıcam Neden Taktırılmalıdır?

Yaşam alanları olan evlerde ya da ofis gibi iş yerlerinde hangi ısıcam kullanılacağı ise mutlaka yaşanılan coğrafya ve evlerin konumlarına göre belirlenmesi gereken bir konu olmaktadır ve bu alanlarda ise cam tamiri hizmetlerini gerçekleştiren firmalardan bilgi alınmalıdır. Günümüzde ise firmalar tarafından kaliteli, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde her iklime her ihtiyaca yönelik olarak bir ısıcam hizmetleri sunulmaktadır.