Lostra ile Sağlanan Hizmetler

Lostra ile Sağlanan Hizmetler

Yıpranmış ayakkabıların ilk günkü haline kavuşması amacı ile verilen hizmet lostra olarak ifade edilmektedir, profesyonel bir bakım yapıldığında yıpranmış olan ayakkabılarının ilk günkü kalitesine kavuşacaktır. Temizlik ve tadilat işlerini kapsayan bu hizmet pek çok firma tarafından gerçekleştirilse de kaliteli bir firmadan hizmet almanın önemi büyüktür. Ayakkabılarınızın eski kalitesine kavuşması, güzel bir şekilde temizlenmesi ve onarımının yapılması için profesyonel hizmet almak ve firma araştırması yapmak gerekiyor.

Lostra Hizmeti Alırsam Ayakkabılarım Kaç Günde Gelir?

İnternet sayfaları üzerindeki ilgili online kuru temizleme ile iletişime geçmeniz durumunda öncelikle siparişleriniz oluşturulacaktır. Daha sonra ayakkabılarınızın tadilatı, bakım ve onarımı yapılarak kısa bir süre içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Bu hizmeti sağlarken firma yoğunluğu önem taşımaktadır. Kalite ve performans bakımından sizleri mutlu eden ve vazgeçemediğiniz ayakkabılarınız zamana yenik düşmüşse siz de hemen firma ile iletişime geçebilir ve sadece birkaç gün içinde ayakkabıların temizlik ve tadilatını yaptırabilirsiniz.

Lostra Salonu Nedir?

Ayakkabıların bakım ve onarımlarının yapıldığı alanlar günümüzde lostra salonu olarak ifade edilmektedir. Bu tür salonlar ile anlaşma sağlamak sizleri büyük bir dertten kurtarırken aynı zamanda ekonomik olarak da katkı sağlayacak. Eskiyen ve deforme olan ayakkabılarınızın kullanım ömrünü artırmak istiyorsanız sizler de hemen site üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. En lüks parçaları daha temizleyen ve tadilatını yapan firma son teknoloji ve çevre dostu malzemeler ile ayakkabılarınızın kullanım ömrünü artırıyor.