Kuşkonmaz Filesi Nerelerde Kullanılır?

Kuşkonmaz Filesi Nerelerde Kullanılır?

Kuşlar açık olan her yerde, mekânın kirlenip ürünlerin zarar görmesine neden olabiliyor. Onların zarar görmeden ortamdan uzaklaştırılması için bazı pratik ama etkili tedbirlerin alınması son derece önemli. Balkon ve teraslarda kullanılan kuş filesi bu tarz yerlerde istenilen güvenliği sağlar. Ancak, sera ve tarlalarda, daha farklı önlemlerin alınması gerekiyor. Kuşkonmaz filesi bu modeller ortamı kuş pisliklerinden koruduğu için ihtiyaç duyulan her yere uygun tasarım ve üretim yapılabiliyor. Aynı zamanda kuş pislikleri çilesi de son buluyor. Dikenli ve sert olduğu için hem koruma hem de dayanıklılık açısından oldukça uygun bir üründür. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


PVC Şerit Perde Nedir, Nerelerde Kullanılır?

PVC şerit perde, yine açık ve yarı açık alanlarda farklı hayvan ve dış etkenlere karşı koruma ve güvenlik sağlama amacı ile tasarlanan ürünlerdir. Örneğin fabrikaların giriş çıkışlı depolama alanlarında şerit perdelerle güvenlik sağlanmaktadır. Gıda tesisleri, lojistik tesisleri, her türlü büyüklükte market, kasap ve muhafaza alanları için farklı büyüklükte tasarlanabilir. Polvinli klorür maddesinden üretilen şerit perdeler oldukça düşük maliyetli güvenlik ağları olarak bilinmektedir. Ortamın gürültü, toz ve güneş ışınlarından korunması da ekstra avantajları olarak ifade edilebilir. Bazı işletmelerde çalışma bölümlerini veya odaları birbirinden ayırmak için PVC şerit perde kullanılmaktadır.

Kuş Filesi Modelleri ve Fiyatları


Mekâna uygun tasarlandığı için farklı model, ebat ve renklerde üretilebiliyor. Mekânın büyüklüğü ve kullanılacak file türü fiyatlar üzerinde etkilidir. File ve ağ olarak tasarlanan bu ürünler, işletmeler veya evler için öyle yüksek bir maliyet gerektirmiyor. Aksine ürünleri ve ortamı koruduğu için kazanç sağlıyor.