Kuş Filesi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Kuş Filesi Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Kuş filesi birçok açık ve yarı açık ortamlarda farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Evlerde ve binalarda, balkon ve teraslara yerleşen kuşlar buraya pisler, ortama zarar verir. Onlara zarar vermeden ortamdan uzaklaştırmak son derece önemli. Bu tür alanlarda kuş ağı ile istediğiniz güvenliği sağlayabilirsiniz. Balkon ve terastaki file aynı zamanda evde yaşayan çocuk ve hayvanlarınızın da düşmemesi için koruma avantajı oluşturacaktır. Kuş fileleri sera, bahçe ve tarla gibi kuşların ürünlere zarar verdiği büyük ve açık alanlarda da ihtiyaç duyulan güvenliği sağlayabiliyor. Yarı açık mekânlarda ise PVC şerit perde tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Kuş Filesi Çeşitleri ve Avantajları

Kuşkonmaz dikenli file, sert ve zor ortamlarda ürünlerinizi hayvanlardan ve dış etkenlerden korumak amacı ile tasarlanmış modeldir. Tarla ve seralarda her türlü kuşun ürünlere gelmesini engeller. PVC şerit perde ise yarı açık mekânlarda ortamdaki odaları ayırmak ve dışardan kuş, rüzgâr ve güneşin gelmesini engellemek amacı ile kullanılmaktadır. Kuş fileleri genel olarak gıda ürünlerinin korunması amaçlı tercih ediliyor. Yarı açık depolarda, restoran ve kafelerde, yemek ve gıda üretimi hizmeti verilen her yerde yaşadığınız sıkıntıları sona erdirecek ürünlerdir. Yalnızca kuşlar değil, böcek, sinek gibi haşeratlarda ürünlere mikrobik zarar verebilir.

Kuş Filesi Maliyetleri?


Güvenlik ağları ve fileler, sağladığı güvenlik ile işletmelere ve kişilere kazanç sağlar. Oldukça düşük maliyetlerle, ortamda can, mal ve ürün güvenliği sağlamanıza olanak tanır. Ortamda ne kadar file kullanılacak ve hangi ağ çeşidi tercih edilecekse fiyat hesaplaması da ona göre yapılır. Son derece pratik ve güvenilir bu ürünler birkaç gün içinde üretilerek montajlanır.