Bayanlara Özel Kıyafet Önerileri

Bayanlara Özel Kıyafet Önerileri

Giyinmeyi Seven Kadınlara Öneriler

Kıyafet de iletişimin bir parçasıdır ve insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etki bırakırlar. Uygun zamanda, uygun yerde, uyumlu parçalar giymek erkek için de, kadın için de önemlidir. Detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz. Kadın giyiminde bir adım daha öne çıkar, bayan elbise modelleri oldukça çoktur.

 Öncelikle vücudunuzu çok iyi tanımalısınız.
 Düşük omuzlara sahipseniz; omuzları geniş gösteren, vatka, apolet gibi detayların olmasına özen gösterin. Geniş omuzlular hemen hemen her modeli rahatlıkla taşıyacaktır.
 Bacak boyunuz kısaysa, ufak hilelerle istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Siyah gibi koyu renkler, uzun etek ve elbiseler, ince topuklu ayakkabılar, stilettolar, kuyruklu elbiseler yüksek bel pantolon ve etekler sizin kurtarıcınız olabilir.
 Neredeyse her ortama ve her tarza uyum sağlayan stiletto, blazer ceket gibi parçalar gardırobunuzda bulunmalı.
 Tesettür giyimde eşarp önemlidir. Sade bir elbise giyilecekse eşarp desenli, renkli olabilir. Tercih edilen bayan elbise desenli, birçok renk barındıran bir modelse de eşarbı sade tercih etmek gerekir ki, yorucu ve karmaşık görüntü oluşturmasın.

Kıyafet ve Takı Kombinasyonu İçin Öneriler

 Aksesuar, kıyafetin tamamlayıcısıdır. Sade kıyafetlerin yanına, gündüz kullanacaksanız doğal taşlardan yapılmış canlı renklerden tercih edebilirsiniz. Gece tercih edilecek sade elbiselere ise zarif taşlı pırlanta kolye ve yüzükler, inci küpeler eşlik edebilir. Zıt parçalarla yakalanmış uyum, oldukça çarpıcıdır.
 Bayan elbise modellerinde doğru kombinasyonu yakalamak, doğru adres tercihleriyle her zaman mümkün. dgn.com.tr adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz, satın alabilirsiniz.